Dlaczego mężczyźni zdradzają kobiety?

Jednym z najgorszych zawodów miłosnych jest zdrada. Często naszej drugiej połówce udaje się ukrywać niedotrzymanie wierności przed nami przez długi czas. Najczęściej dowiadujemy się o tym od znajomych, rodziny, którzy przypadkowo widzieli naszego partnera z kim innym w dwuznacznej sytuacji. Niekiedy dochodzi do tego, że sami trafiamy na mieście na naszego mężczyznę w towarzystwie innej kobiety. Bywają również sytuacje, kiedy mężczyzna wprost przyznaje się do zdrady.
Jeśli mężczyzna nas zdradza to, czy oznacza to, że jesteśmy złymi kochankami?

Czy jesteśmy złymi kochankami?

Oczywiście, że nie. Mężczyźni zarówno jak kobiety zdradzają, często dochodzi do tego, gdy nasz związek przechodzi kryzys. My sami nie potrafimy sobie poradzić z tym, co dzieje się między naszymi relacjami. Początkowo zaniedbujemy siebie wzajemnie, później się unikamy w końcowym efekcie, zaczynamy zwracać uwagę na kogoś innego. Do zdrady może też dojść z powodu braku zainteresowania naszą osobą ze strony partnera.

Mężczyźni zdradzają częściej

Statystyki podają, że to mężczyźni częściej zdradzają kobiety. Dzieje się tak, ponieważ są oni bardziej podatni na bodźce. Częściej też wybierają się na wieczorne wyjścia, gdzie sięgają po kieliszek czegoś na odstresowanie, więc tym samym tracą nad sobą kontrolę. Nie oznacza to oczywiście, że podpuszczają się oni zdrady tylko pod pływem procentów, są oni wtedy po prostu łatwiejszym łupem dla kobiet chętnych podbić czyjeś męskie serce.
Jeśli kiedykolwiek zostałaś zdradzona przez swojego partnera, narzeczonego lub męża to zostają Ci dwa rozwiązania do wyboru.

Zobacz również:  Brak mobilizacji do ćwiczeń - porady

Pierwsze to ponowne zaufanie drugiej połówce oczywiście tylko wtedy kiedy wykazuje on skruchę. Drugim rozwiązaniem jest zamknięcie za tym człowiekiem drzwi na wszystkie możliwe spusty. Mężczyźni, którzy raz zdradzili kobietę, często dopuszczają się kolejnej zdrady. Nie koniecznie chcą wejść oni w stały związek ze swoją kochanką. Życie na dwa fronty im odpowiada, mają zapewnioną ciepłą domową atmosferę z Tobą. Spełniasz jego zachcianki, a często również dbasz o jego wygląd zewnętrzny, gdy dochodzi do kłótni ma on możliwość wyjścia i przeczekania u boku zadowolonej i uśmiechniętej kochanki. Jeśli więc będziesz gotowa, aby dać kolejną szansę swojemu mężczyźnie, zastanów się, czy aby na pewno jest on tego wart. Nie pozwól również, aby podarunki od niego sprawiły, że twoja czujność zostanie uśpiona, bądź czujna i ostrożna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *